Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Szklarach


Zapraszamy Rodziców, Uczniów i Absolwentów do odwiedzania naszej witryny, śledzenia aktualności oraz fotorelacji z wydarzeń i uroczystości szkolnych w naszej Galerii.

Get Adobe Flash player

Vletsspeak 640x480

Dzień 14 maja 2019r. był dniem kolejnego, już piątego spotkania  uczniów klas 3 i 4 z terenu gminy Hyżne, którzy wzięli udział w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego "Let's speak English" organizowanym w naszej szkole. Najlepsi uczniowie z poszczególnych szkół podstawowych, wyłonieni na etapie szkolnym, reprezentowali swoje szkoły rozwiązując zadania głównie sprawdzające znajomość słownictwa z różnych kręgów tematycznych takich jak: rodzina, szkoła, dom, ubrania, zwierząta, części ciała, czynności itp. Po podliczeniu punktów przez komisję składającą się z nauczycieli języka angielskiego zostały przyznane 3 nagrody:

I miejsce - SP Grzegorzówka

II miejsce - SP Dylągówka

III miejsce - SP wolka Hyżneńska

Gratulujemy zwycięzcom, którzy otrzymalli dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali reprezentanci szkół również otrzymali dyplomy udziału oraz drobne upominki.

Podczas konkursu odbył się mini koncert solowy uczennicy klasy IV naszej szkoły, Martyny Sieńko - Majchrzak. Uczennica przepięknie wykonała kilka utworów w języku angielskim jak i polskim. Dziękujemy Martynie za uświetnienie imprezy. Radzie Rodziców dziękujemy za zorganizowanie poczęstunku dla uczestników konkursu.

 

2letsspeak4

Już po raz czwarty uczniowie klas 3 i 4 szkół podstawowych w gminie Hyżne spotkali się na Gminnym Konkursie Języka Angielskiego pod nazwą "Let's Speak English", który organizowany był w naszej szkole przez nauczyciela języka angielskiego, p. J. Mitał. Jak sama nazwa konkursu mówi uczestnicy sprawdzali umiejętność posługiwania się słówkami w różnych zakresach tematycznych. Obejrzeli również film, do którego wykonywali odpowiednie zadania. Każda szkoła reprezentowana była przez 2 uczniów. Uczestnicy rozwiązali siedem zestawów zadań. Po podliczeniu punktów jury w składzie p. J. Mitał 9przewodnicząca), p. M. Warchoł, p. D. Żygała, p. M. Kowalska Marciniec oraz p. P. Tur przyznało 3 miejsca.

I miejsce: Szkoła Podstawowa w Hyżnem

II miejsce: Szkoła Podstawowa w Dylągówce

III miejsce: Szkoła Podstawowa w Szklarach

letsspeak4


letsspeak3

W dniu 9 maja 2016r. nasza szkoła była po raz trzeci organizatorem Gminnego Konkursu Języka Angielskiego "Let's Speak English" kierowanego do uczniów klas III - IV z terenu gminy. Pomysłodawcą konkursu jest p. J. Mitał. Wszystkie szkoły odpowiedziały na zaproszenie i reprezentowane były przez dwóch uczniów. Po godzinie zmagań i rozwiązywaniu zadań sprawdzających głównie znajomość słownictwa, komisja konkursowa , w skład której wchodzili nauczyciele języka angielskiego z sześciu szkół, wyłoniła 3 laureatów: SP Dylągówka, SP Grzegorzówka i SP Wólka Hyżneńska. Gratulujemy zwycięzcom.

2letsspeak3


letsspeak2

W naszej szkole w dniu 11 czerwca 2015 odbył się II Gminny Konkurs Języka Angielskiego "Let's speak English", który przeznaczony był dla uczniów klas III i IV ze szkół podstawowych z tereny Gminy Hyżne. Organizatorem olimpiady była pani Joanna Mitał- nauczyciel języka angielskiego. Każda szkoła reprezentowana była przez 2 uczniów, którzy rozwiązując zadania zdobywali punkty dla swojej szkoły. Po podsumowaniu punktów wyłoniono 3 szkoły, które zdobyły najwięcej punktów.

I miejsce dla SP w Grzegorzówce

II miejsce dla SP w Hyżnem

III miejsce dla SP w Brzezówce

Gratulujemy sukcesów!!!

 2letsspeak2

379045
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni Tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
1000
1278
3000
374473
5701
9566
379045

 

 

 

  

 

 

  

 

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa w Szklarach  Rights Reserved.