Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Szklarach


Zapraszamy Rodziców, Uczniów i Absolwentów do odwiedzania naszej witryny, śledzenia aktualności oraz fotorelacji z wydarzeń i uroczystości szkolnych w naszej Galerii.

Get Adobe Flash player

witajwiosno2017

Jak co roku uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami uczestniczyli w spotkaniu poświęconemu Powitaniu Wiosny. W pierwszy dzień astronomicznej wiosny , 20 marca 2017r., w szkole było bardzo kolorowo i wesoło. Przygotowania trwały już od kilku dni ponieważ każda klasa wykonywała Marzannę  z różnych materiałów. Po prezentacji kukieł zostaną one rozebrane a materiały użyte do jej wykonania będą posegregowane do odpowiednich kontenerów.  Dodatkowo klasy przygotowywały wspólny występ z wiosenną piosenką. Chętni uczniowie mogli przygotować i założyć wiosenne nakrycie głowy. Poszczególne klasy zaprezentowały się w strojach o różnych kolorach. Cała impreza koordynowana była i prowadzona przez p. E. Pawluś i p. J. Mitał.Nie zabrakło też zagadek i ciekawostek na temat symboli i oznak wiosny.

Dodatkowo uczniowie występowali w pokazie talentów: taniec, śpiew, recytacje, prace plastyczne, gra na instrumencie oraz popisy sportowe z piłką, rakietką tenisową. Każdy uczestnik został nagrodzony. Klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominek do swojej sali.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację i przebieg imprezy.

E.Pawluś, J. Mitał

 

godlo
vulcan
Instrukcja logowania
google
Google Classroom
Praca zdalna 50
EGZAMIN8
REKRUTACJA
ferie
219746
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni Tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
270
253
3872
214167
9292
7656
219746

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

 

 

  

 

 

  

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Szklarach  Rights Reserved.