Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Szklarach


Zapraszamy Rodziców, Uczniów i Absolwentów do odwiedzania naszej witryny, śledzenia aktualności oraz fotorelacji z wydarzeń i uroczystości szkolnych w naszej Galerii.

Get Adobe Flash player

Book your table reservations now 0982 123 4568 0983 123 4568

W ramach działań SU w SP w Szklarach, uczniowie naszej szkoły podjęli działania w zwiazku z obchodami Święta Unii Europejskiej. Dzień 9 maja  poświęcony jest co roku obchodom Dnia Unii Europejskiej przez kraje członkowskie na pamiątkę rocznicy podpisania historycznej Deklaracji Schumana.

Uczniowie klas VI i IV w ramach zdalnych lekcji z wychowawcą  omówili czym jest unia, poznali i przypomnieli sobie symbole UE, wykonywali quizy i zagadki poświęcone sprawom unii.

Natomiast uczniowie klas II i III wykazali się aktywnością wykonując prace projektowe. Klasa III wykonała z wychowawcą p. E. Dubaj flagi krajów członkowskich. Klasa II z wychowawcą p. M. Krupa wykonała pracę projektową. Podczas zajęć j. angielskiego uczniowie klasy III wraz z p. J. Mitał dowiedzieli się jak się przywitać w różnych językach krajów europejskich. Informacje te przenieśli na plakat stanowiący część wykonanej przez nich makiety. Wykonana została gazetka okolicznościowa poświęcona UE.

 

 UE

 

Praca klasy IIIPraca klasy II

 

 

 

379046
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni Tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
1001
1278
3001
374473
5702
9566
379046

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

 

 

  

 

 

  

 

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa w Szklarach  Rights Reserved.