Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Szklarach


Zapraszamy Rodziców, Uczniów i Absolwentów do odwiedzania naszej witryny, śledzenia aktualności oraz fotorelacji z wydarzeń i uroczystości szkolnych w naszej Galerii.

Get Adobe Flash player

Dzień 2 kwietnia to  Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. W ramach tych obchodów realizowane są liczne inicjatywy na rzecz przeciwdziałania dyskryminacji osób ze spektrum autyzmu i ich rodzin. Uczniowie klasy VI naszej szkoły dowiedzieli się podczas zajęć z wychowawcą czym jest autyzm i jak zachowują się osoby autystyczne. Rozmawiali oni z wychowacą na ten temat i obejrzeli filmy przedstawiające zachowania osób autystycznych.

W ramach obchodów tego dnia pojawiło się wiele akcji na portalach społecznosciowych. Nasza szkoła została nominowana do podjęcia wyzwania (challenge) Niebieskie Motyle. Dostaliśmy nominację od SP w Nowym Borku, za którą dziękujemy. Oczywiście przesłaliśmy iskierkę przyjaźnie dla dzieci z SOSW Jarosław ;)

Klasa 2 i 6  z p. J. Mitał stworzyła materiały w formie krótkiego filmiku i plakatu z hasłem "Jesteśmy z Wami, Niebieskimi Motylami". Materiały zostały opublikowane na FB. Poniżej filmik i przygotowany plakat przez uczniów naszej szkoły.

 

Projekt bez tytułu1

 

Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami

387021
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni Tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
145
176
1742
383595
5461
8216
387021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

 

 

  

 

 

  

 

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa w Szklarach  Rights Reserved.