Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Szklarach


Zapraszamy Rodziców, Uczniów i Absolwentów do odwiedzania naszej witryny, śledzenia aktualności oraz fotorelacji z wydarzeń i uroczystości szkolnych w naszej Galerii.

Get Adobe Flash player

pasowanie 2020

Dnia 13 października uczniowie klasy pierwszej przystąpili do pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej w Szklarach. Wierszem i piosenką udowodnili, że są już gotowi na złożenie ślubowania. Maja, Klara, Laura, Marcelina, Kacper, Jan, Karol i Miłosz przyjęli z rąk p. Dyrektor dyplomy pasowania i gratulacje. Od dziś są pełnoprawnymu uczniami naszej szkoły. Gratulujemy Rodzicom i pani Wychowawczyni pięknie przygotowanego ślubowania.

 

KEN 2020

Samorząd Uczniowski podziękował wierszem i piosenką za pracę pedagogów i wszystkich pracowników szkoły. W tym dniu - 14 października należy wspomnieć o nauczycielach - wychowawcach, pracownikach administracyjnych, obsłudze placówki oświatowej i emerytach.

Drodzy Nauczyciele i pracownicy szkoły

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.
Życzymy , aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy przyniosła jeszcze lepsze efekty oraz satysfakcję i radość . Pragniemy podziękować za oddanie dla nas - uczniów, okazywane wsparcie oraz ogromne poświęcenie i wysiłek włożony w kształtowanie naszych charakterów.
Wszystkim Nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytom, życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

Samorząd Uczniowski 2020/21

296056
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni Tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
136
175
1716
292687
8109
8251
296056

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

 

 

  

 

 

  

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Szklarach  Rights Reserved.