Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Szklarach


Zapraszamy Rodziców, Uczniów i Absolwentów do odwiedzania naszej witryny, śledzenia aktualności oraz fotorelacji z wydarzeń i uroczystości szkolnych w naszej Galerii.

Get Adobe Flash player

1 września 2020r. Dziś powitaliśmy nowy rok szkolny 2020 / 2021. Było to trochę inne niż dotychczas powitanie ze względu na panującą sytuację epidemiczną w naszym kraju i na świecie.

Pierwsza grupa uczniów klas 0-3 zebrała się wraz z rodzicami na korytarzu szkolnym i wysłuchała słów Pani Dyrektor, która poinformowała w jaki sposób uczniowie muszą się zachowywać przebywając w szkole, zgodnie z wytycznymi MEN i sanepidu.

Dla uczniów klasy 1 czekała niespodzianka. Przedstawiciel Urzędu Gminy p. Jan Kłosowski odczytał list skierowany do pierwszaków oraz wręczył im ufundowane przez Wójta Gminy Hyżne "wyprawki szkolne". Było to bardzo miłe zaskoczenie.

W drugiej części spotkania starsi uczniowie powitali nowy rok szkolny wraz z nauczycielami. Wszyscy uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami w swoich salach.

Mamy nadzieję na owocną pracę, która nie będzie w żaden sposób zakłócona. Pamiętajmy o zachowaniu środków ostrożności- o częstym myciu rąk i zachowaniu dystansu społecznego.

Drodzy uczniowie. Powodzenia w nowym roku szkolnym!

inauguracja20 21  inauguracja20 21 2

286561
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni Tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
310
255
3033
282204
6865
9200
286561

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

 

 

  

 

 

  

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Szklarach  Rights Reserved.