Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Szklarach


Zapraszamy Rodziców, Uczniów i Absolwentów do odwiedzania naszej witryny, śledzenia aktualności oraz fotorelacji z wydarzeń i uroczystości szkolnych w naszej Galerii.

Get Adobe Flash player

W dniu 11 marca bieżącego roku drużyna naszej szkoły uczestniczyła w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej organizowanym przez Szkołę Podstawową w Hyżnem. Zostały rozegrane 2 mecze ze Szkołą Podstawową w Wólce Hyżneńskiej, 1 mecz ze Szkołą Podstawową w Grzegorzówce i 1 mecz ze Szkołą Podstawową w Hyżnem.  Trzy mecze były wygrane. Doprowadziło to drużynę do zajęcia III miejsca. Kapitan drużyny Jakub Trybucki znalazł się w zaszczytnym gronie najlepszych zawodników turnieju. Naszą drużynę przygotowała do zawodów p. Ewa Pawluś. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplom i puchar dla drużyny. Gratulujemy. 

siatka 20120

godlo
vulcan
Instrukcja logowania
google
Google Classroom
Praca zdalna 50
EGZAMIN8
REKRUTACJA
ferie
219699
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni Tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
223
253
3825
214167
9245
7656
219699

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

 

 

  

 

 

  

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Szklarach  Rights Reserved.