Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Szklarach


Zapraszamy Rodziców, Uczniów i Absolwentów do odwiedzania naszej witryny, śledzenia aktualności oraz fotorelacji z wydarzeń i uroczystości szkolnych w naszej Galerii.

Get Adobe Flash player

Dnia 26 lutego 2020r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla uczniów, którzy  w roku szkolnym 2020/21 rozpoczną naukę w oddziale przedszkolnym i w klasie pierwszej. Została zaprezentowana oferta edukacyjna szkoły i bogata baza dydaktyczna.

Sale przedszkola, edukacji wczesnoszkolnej, pracownia języka angielskiego i pracownia komputerowa, w których będą uczyć się przyszli uczniowie, są wyposażone w nowe meble, nowoczesny sprzęt multimedialny i komputery. Dziecikorzystały z tablicy interaktywnej poznając zasoby multibooka.

W naszej szkole uczniowie mogą korzystać także z sali zabaw, ze świetlicy szkolnej, posiłków w szkolnej stołówce oraz porad specjalistów, psychologa. Z myślą o najmłodszych uczniach pomyślano o zajęciach pozalekcyjnych.

Dla gości przygotowano krótkie popisy artystyczne uczniów klasy III, którzy zaprezentowali się w scenkach opowiadających o poszczególnych lekcjach. Przedszkolaki śpiewały piosenki i wesoło bawiły się. Dużym powodzeniem cieszyły się zabawy ruchowe z Klanzy w sali przedszkola. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach.

dzienotwarty

godlo
vulcan
Instrukcja logowania
google
Google Classroom
Praca zdalna 50
EGZAMIN8
REKRUTACJA
ferie
219755
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni Tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
279
253
3881
214167
9301
7656
219755

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

 

 

  

 

 

  

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Szklarach  Rights Reserved.