Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Szklarach


Zapraszamy Rodziców, Uczniów i Absolwentów do odwiedzania naszej witryny, śledzenia aktualności oraz fotorelacji z wydarzeń i uroczystości szkolnych w naszej Galerii.

Get Adobe Flash player

dziendzieckakolaz

Poniedziałek 3 czerwca był wyjątkowym dniem w naszej szkole. W godzinach dopołudniowych świętowaliśmy Dzień Dziecka. Wychowawcy zorganizowali zajęcia sportowe, rozgrywki gier planszowych, zabawy konstrukcyjne i gry logiczne. Pogoda bardzo nam sprzyjała, więc zostały rozegrane mecze piłki nożnej, siatkowej, gry w ringo czy badmingtona. Po wyczerpujących zajęciach sportowych uczniowie mogli odpocząć oglądając ciekawe filmy a potem potańczyć do muzyki. Dzięki hojności Koła Łowieckiego Sarenka możemy cieszyć się nowo zakupionym sprzętem nagłaśniającym. Również rodzice nie zapomnieli o nas w tym dniu i ze smakiem zjedliśmy przepyszne lody i słodkości. 

dzienmamykolaz

Na godzinę 17.00 zaprosiliśmy do szkoły nasze mamy. Wszyscy uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne. Mamy obejrzały występ baletnic, grupy hip hop. Uczniowie ci uczestniczą w dodatkowych zajęciach zorganizowanych w naszej szkole. Następnie każda klasa zaprezentowała tańce, śpiewy solowe. Mamy również podziwiały wyjątkowy pokaz mody. Mogły zobaczyć jak ubierają się na różne okazje. Najstarsi uczniowie podziękowali wierszem i przepięknymi występami solowymi w wykonaniu Martyny Sieńko-Majchrzak, Martyny Trybuckiej, Oli Bukały, Oli Skałuby. Uczeń klasy V Jakub Pieróg napisał na tą okazję wiersz dla mamy.

Po występie artystycznym mamy otrzymały wykonane przez dzieci upominki i zostały zaproszone na przepyszne ciasto i kawę.

Wszystkim mamom życzymy Sto Lat !!!

godlo
vulcan
Instrukcja logowania
google
Google Classroom
Praca zdalna 50
EGZAMIN8
rekrutacja new
ferie
255657
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni Tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
185
221
1139
252397
1948
10970
255657

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

 

 

  

 

 

  

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Szklarach  Rights Reserved.